Apartman Temizliği

Adana Apartman Temizliği

Temizlik sektöründe firmaların büyük çoğunluğu Adana apartman temizliği konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır. Apartman temizliği konusunda merdivenlerin temizliği, camların, korkulukların temizliği, dış alan temizliği, yerlerin yıkanması detaylarına önem veriyoruz. Ortak kullanım alanı olan apartmanların hijyen açısından temizlenmesi çok önemlidir. Her katta yapılacak olan temizlik için toz çıkartmadan temizleme işlemleri uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Sağlığa zarar vermeyen temizlik malzemeleri ile kaliteli temizliğin en başarılı adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Polat Temizlik olarak, Adana ili ve çevrelerinde profesyonel apartman merdiven temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Apartman Temizliğinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Suyu emen havlu paspas ve temizlik kova takımı kullanılmaktadır. Çöp suyu kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey temizleyici kullanılmaktadır. Fırça, çek-çek, kürek, camsil kullanılmaktadır Kullanılan bezlerin tamamı mikrofiberdir,

Temizlik bittikten sonra parfüm kullanılmamaktadır. Unutmayın ki piyasa ürünleri gerçek çiçek kokusu değil, zehirli kimyasal gaz saçmaktadır. Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı kullanmıyoruz. Nemli bezle tozunu almaktayız.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Temizlik hizmetlerimiz iki personel tarafından yapılmaktadır. Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir. Her hafta merdiven, kapı,cam silimi ve korkulukların varsa asansör temizliği yapılmaktadır.

Ayda bir ise nadir tozlanan posta kutusu, elektrik-su sayaçları, doğalgaz saatleri ve boruları temizlenmektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın